banner_001
banner_004
banner_005
UCZNIOWIE KLAS 1-4 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

g001
Maria Kopczewska - SP w Augustówce
I MIEJSCE Joanna Jedynak
SP w Podbieli
Joanna Jedynak - SP w Podbieli
II MIEJSCE Faustyna Kołodziejak
SP w Augustówce
Faustyna Kołodziejak - SP w Augustówce
III MIEJSCE
Izabela Rozum
SP w Augustówce
Izabela Rozum - SP w Augustówce
Wyróżnienie za nastrój Katarzyna Żurawska
SP w Augustówce
Katarzyna Żurawska - SP w Augustówce
Wyróżnienie za kompozycję mozaiki Dominik Bąk	
SP w Podbieli
Dominik Bąk - SP w Podbieli
Wyróżnienie za kompozycję pocztówki ze swojej miejscowości
Arkadiusz Ćwiek
SP w Augustówce
Arkadiusz Ćwiek - SP w Augustówce
Wyróżnienie za ukazanie bogactwa przyrody
I nagroda Mazowieckiego Parku Krajobrazowego
Emilia Piątka
SP w Podbieli
Emilia Piątka - SP w Podbieli
II nagroda Mazowieckiego Parku Krajobrazowego za rozmach i uchwycenie przestrzeni mokradeł Ola Wojciechowska
SP w Ostrowie
Ola Wojciechowska - SP w Ostrowie
III nagroda Mazowieckiego Parku Krajobrazowego
Daniel Banaszek
SP w Ostrowie
Daniel Banaszek - SP w Ostrowie
Honorata Bogucka
SP w Ostrowie
Honorata Bogucka - SP w Ostrowie
Kinga Cacko
SP w Ostrowie
Kinga Cacko - SP w Ostrowie
Kasia Górzyńska
SP w Ostrowie
Kasia Górzyńska - SP w Ostrowie
Mateusz Hajdacki
SP w Ostrowie
Mateusz Hajdacki - SP w Ostrowie
Marek Kucharski
SP w Ostrowie
Marek Kucharski - SP w Ostrowie
Kamil Sokół	 
SP w Augustówce
Kamil Sokół - SP w Augustówce
Daniel Szaniawski
SP w Augustówce
Daniel Szaniawski - SP w Augustówce
Dominika Szuchnik
SP w Augustówce
Dominika Szuchnik - SP w Augustówce
Kasia Wicik	 	
SP w Ostrowie
Kasia Wicik - SP w Ostrowie
Magdalena Woźniak
SP w Ostrowie
Magdalena Woźniak - SP w Ostrowie
Joanna Zawada	 
SP w Podbieli
Joanna Zawada - SP w Podbieli

UCZNIOWIE KLAS 5-6 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I UCZNIOWIE GIMNAZJÓW

 

Monika Kopczewska
SP w Augustówce
Monika Kopczewska - SP w Augustówce
I MIEJSCE Andrzej Konieczny
SP w Augustówce
Andrzej Konieczny - SP w Augustówce
II MIEJSCE Tomasz Żołądek
SP w Kołbieli
Tomasz Żołądek - SP w Kołbieli
III MIEJSCE
Karina Molgo
Gimnazjum Przymierza Rodzin w Warszawie
Karina Molgo - Gimnazjum Przymierza Rodzin w Warszawie
II nagroda Mazowieckiego Parku Krajobrazowego Michał Piętka
SP w Augustówce
Michał Piętka - SP w Augustówce
II nagroda Mazowieckiego Parku Krajobrazowego Iwona Szuchnik
SP w Augustówce
Iwona Szuchnik - SP w Augustówce
III nagroda Mazowieckiego Parku Krajobrazowego
Katarzyna Szostak
SP w Augustówce
Katarzyna Szostak - SP w Augustówce
Wyróżnienie za niecodzienną technikę Eliza Nowicka
Gimnazjum nr 2 w Otwocku Koło Ekologiczne
Eliza Nowicka - Gimnazjum nr 2 w Otwocku, Koło Ekologiczne "Ekoszkoła"
Wyróżnienie za całokształt Sebastian Gryta
SP w Kołbieli
Sebastian Gryta - SP w Kołbieli
Wyróżnienie za uchwycenie głównej idei z pominięciem zbędnych szczegółów
Anna Janiszewska
Gimnazjum nr 2 w Otwocku
Anna Janiszewska - Gimnazjum nr 2 w Otwocku
Wyróżnienie za wierność oryginałowi Anna Janiszewska
Gimnazjum nr 2 w Otwocku
Anna Janiszewska - Gimnazjum nr 2 w Otwocku
Wyróżnienie za wierność oryginałowi Anna Janiszewska
Gimnazjum nr 2 w Otwocku
Anna Janiszewska - Gimnazjum nr 2 w Otwocku
Wyróżnienie za wierność oryginałowi
Wioletta Grabowska
Gimnazjum nr 2 w Otwocku
Wioletta Grabowska - Gimnazjum nr 2 w Otwocku
Wyróżnienie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego
Aneta Krzemińska
SP w Augustówce
Aneta Krzemińska - SP w Augustówce
Anna Kubajek
SP w Kołbieli
Anna Kubajek - SP w Kołbieli
Agnieszka Mazek
SP w Augustówce
Agnieszka Mazek - SP w Augustówce
Wioletta Mazek
SP w Kołbieli
Wioletta Mazek - SP w Kołbieli
Kamil Rybka	
SP w Kołbieli
Kamil Rybka - SP w Kołbieli
Katarzyna Zawada 
SP w Augustówce
Katarzyna Zawada - SP w Augustówce

Aktualności